Banesa në Lagjen Dragodan.

Shitet nga: Egzona 06 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon. Banesa gjendet ne katin e katert IV dhe posedon ashensor.

Cmimi për m2 është 950 Euro
Cmimi Total: 69,350.00 Euro
tel: 044/301-283
044/670-608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim