Banesa në Prishtinë, Mati 1, në rrugën "B"

Shitet nga: Driton 01 Pri 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në rrugën e Re të quajtur rruga “B”.

Ndërtim i ri. Hyrja ka dy lifte, njëri është transportues. Liftet funksionojnë me kartelë. Për kartelë dhe mirëmbajtje të liftit dhe të objektit (pastrim, rryma e përbashkët, mirëmbajtja e pompave të ujit) paguhet 10 euro në muaj. Funksionon edhe Këshilli i banesës.
Nuk ka ndërprerje të ujit pasi banesa ka edhe rezervuarin e ujit me pompa.

Banesa është 3 dhomëshe dhe ka 83m² bruto. Ka sallonin me kuzhinë dhe trapezari, si dhe dy dhoma gjumi, ballkonin, banjën dhe shpajzin. Posedon ngrohje qendrore me rrymë dhe ka mundësin e lidhjes
me ngrohjen e qytetit.

Banesa është komplet e mobiluar dhe të gjitha mobilet janë të reja.

Çmimi – 750 €/m² komplet me mobile.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim