Banesa në Qender të Prishtinës

Shitet nga: Agjencioni Ylli 11 Pri 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR   190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 106 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Qender të Prishtinës, në Rr. Luan Haradinaj.
Banesa ka 106 m2 Neto.
Banesa ka dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhine, banjo, dhe tre ballkona.
Këtu janë të bashkuara dy banesa dhe shume leht mund të shëndrrohen prap në dy banesa.Banesa është në Katin e III.

Çmimi: 170.000 Euro (i diskutueshëm)

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim