Banesa në Shëngjin me 88m2

Shitet nga: Agjencioni Ylli Dje 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Shëngjin
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ashensor
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Shëngjin me 88m2

Banesa gjendët në Qender në Shëngjin te kompleksi Ermiri Palace , Kati i 11 , me pamje nga deti dhe malet .

Posedon:
Ashensor
Ujë 24h

çmimi:38.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim