Banesa në Shitje

Shitet nga: PASHA 09 Jan 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa në Lagjen e Spitalit me siperfaqe 85m2 kati i VII-të. Është ndertim i ri dhe e gatshme per banim.
Banesa perbehet :
1- Holli
1- Dhomë e ditës me kuzhinë
2- dhoma te fjetjes
1- banjo
1- Terasë 20 m2

Për informata ju miëpret " AGJENCIONI PASHA" zyra per Sherbime " JURIDIKE"
Adresa: " Nëna Terezë" në hyrje të ( KURRIZIT) afer bankës NLB
Cdo ditë pune nga ora : 09-15 & 17-20
Tel: 044-893-073 viber & 044-253-512
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim