Banesa në Shitje

Shitet nga: PASHA 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa në Lagjen e Spitalit me siperfaqe 85m2 kati i VII-të. Është ndertim i ri dhe e gatshme per banim.
Banesa perbehet :
1- Holli
1- Dhomë e ditës me kuzhinë
2- dhoma te fjetjes
1- banjo
1- Terasë 20 m2

Për Informata :
044-253-512
049-600-875
044-893-073 ( viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim