Banesa në Ulpianë

Shitet nga: Simon 19 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Ulpianë, kati përdhes, 50m2, +50m2 podrumi, me mundësi shendrrimi në ordinancë, e renovuar dhe mobiluar extra, Çmimi 65.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim