Banesa në Ulpianë

Shitet nga: Vatra 04 Gsh 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Ulpianë, prapa zyreve të AAK-së. Banesa gjendet në katin e IV, është e rinovuar dhe mobiluar komplet , ka rezervuar uji 500 l, nxemje qendrore , ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, tryezari, banjo dhe ballkon.
Banesa me dokumete i ka neto 68 m2, por hapësira reale është 90 m2.
Çmimi 115000 euro

Kontakt: tel- 044 202 205 (viber) ,045 544 007 (viber), 049 794 794 (viber)
email: ksvatra@gmail.com
Më tepër në: www.vatra-ks.net ose në facebook: Vatra e Kosovës. Ju mirëpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim