Banesa në breg të diellit afër shk. iliria

Shitet nga: loni 16 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma shpajz kuzhinë dhe banjo + vc te madhe
Posedon edhe terasen me ram me pamje të bukur nga qyteti.
Ka parking te mjaftueshëm në çdo kohë, dhe është e paisur me gjithëqfar
I duhet një familje.
Ju miëpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim