Banesa në lagjën Kodra e Diellit - 55 m2 neto

Shitet nga: Bekim 27 Pri 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa është e renovuar dhe e mobiluar. Është 2 dhomëshe, ka kuzhinë të ndarë në vete, banjo, korridor dhe një balkon me siperfaqe neto 55 m2.
Gjendet në rrugën Vëllerëzit Gërvalla, Kodra e Diellit, Prishtinë. Çmimi është i volitshëm dhe shitja bëhet pa ndërmjetësues.
Kontaktimi: gjatë ditëve të punës në orarin 16-22, ndërsa të shtunën dhe të dielen në orarin 8-22.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim