Banesa në lagjen Kalabria

Shitet nga: Vatra 04 Gsh 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 146 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 146 m2 sipërfaqe dhe gjendet në katin e VI-të . Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, trapezari , 2 banjo dhe ballkonin. . Ndërtimi është i ri dhe i gatshëm për banim. Çmimi 800 euro/m2.

Kontakt: tel- 044 202 205 (viber) ,045 544 007 (viber), 049 794 794 (viber)
email: ksvatra@gmail.com
Më tepër në: www.vatra-ks.net ose në facebook: Vatra e Kosovës. Ju mirëpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim