Banesa në qendër të Prishtinës

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shes urgjentisht Banesen në qendër të Prishtinës – Afër Parkut të Qyteti në Prishtinë
Adresa: Rr: Gustav Majer ,Katii I
Madhësia e banesës është 65 m2 ;
Në përbërje të: 1 Mega Sallon ditor; 1 Kuzhinë komplet; 1 Dhomë gjumi ; 1 Korridor; 1 Banjo (banjo është me vaske); 1 Ballkon; Banesa është në katin e I-re, e rehatshme dhe shumë e përshtatshme për jetesë, hapësira e brendshme e banesës është funksionale, pa kthina e shtylla dhe rezistonte ndaj zhurmës.
Çmimi:58.500Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim