Banesa në shitje në Bregun e Dillit

Shitet nga: Ekrem 24 Nën 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa në Bregun e diellit te ndertesat e bardha perball Banesve te Standardit. Banesa eshte tersisht e renovuar dhe e Mobiluar me mobilje moderne 80 m2 Neto 100 m2 Bruto hapsir e shfrytzushme eshte 100m2 në katin e 4-rët Poseidon Dokunetacione te rregullta.
Sallon
Kuzhin
Hapsir per TRYEZ
2 Dhoma te gjumit
2 Koridore
2Terasa
Banjo
Wc
Shpaiz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim