Banesa në shitje në Prishtinë, Rr. Ismail Dumoshi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencion për patundshmëri DORDOLECI 07 Dhj 15:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tokbashqe
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për SHITJE banesa që gjendet në Rr. Ismail Dumoshi në Prishtinë.

Sipërfaqja e banesës është 94 m2, gjendet në katin e gjashtë dhe ka lift funksional. Përbëhet prej 2 dhomave të gjumit e një dhome të ndejës si dhe ka kuzhinën, banjon, korridorin dhe ballkonin. Banesa ka furnizim me ujë 24 orë pa ndërprerje.

Banesa shitet e pa mobiluar, ndërsa çmimi i saj është 73,000€.

Për më shumë informata:

+377 44 221 311 (Viber & WhatsApp)
+386 43 221 311
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim