Banesa në shitje

Shitet nga: Lulzim 12 Tet 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane, Rr"Meto Bajraktari"H-1/Nr 41
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Urgjentisht Shitet banesa në Prishtinë me sip. 63m2 .
çmimi sipas marreveshjes.
Banesa është në lagjen Tophane, Rr”Meto Bajraktari” Hy-14 Nr-41 kati VI.
Dhe posedon: Dhomë dite (sallon) me kuzhinë, një dhomë fjetjeje, koridori, banjo dhe ballkoni.
Banesa ka ngrohje qëndrore të veçantë dhe është e mobiluar . Edhe pse ndodhet në qendër të Prishtinës është vend i qetë për banim.
Pronari Lulzimi.
Tel. 044 291 742 Viber 00377 44 291 742 dhe 049 291 742
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim