Banesa në shitje

Shitet nga: Asllan Miftari 12 Nën 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Muhamet Çame, Mati1
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet tek lagjja Mati1 në katin e tretë.
Banesa ka gjithsej 2 dhoma dhe kuzhinë s'bashku me sallon, koridor, shpajz,banjo dhe një ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim