Banesa ndertim i vjeter 64 m2 neto

Shitet nga: Gazmend 27 Tet 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit II. Rr. riaft Berisha Bl 17/10
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa dy dhomshe ne Bregun e Diellit II Rr. Rifat Berisha te Banesat e Bardha afer shkolles fillore "ILIRIA" e ndertuar ne vitin 1997 nga ndermarje Shteterore (jo private).

Banesa gjendet katin e dyte posedon 64 m2 neto dhe perfshine:

1. Dhomen e pritjes,
2. Dhomen e gjumit,
3. Kuzhinen,
4. Banjo
5. Depon dhe
6. Terasen

Objekti ku gjindet Banesa posedon hymjen me dy hyrje, pushimore dhe parking per automjete ne kater anet e objektit. Banesa ne poziten gjeografike gjendet ne anen lindore, dielli i bjen qe nga ora 06:00 - 12:00 mesdite.

Per me shume informata mund te shikoni planimetrin dhe fotot e Baneses si dhe te na kontaktoni ne numrin e tele 049 285 258.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim