Banesa ndertim i vjeter ne Breg Dillit

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ndertim i vjeter ne Breg Dillit te Xhambazt afer permendores Enver Moloku kati i parë mbi perdhez e sapo renovume ne menyr moderne dhe e mobilume siperfaqja me dokometacjon 60m2 kurse faktike ne shfytzim afer 80m2 , rendijta Dy dhoma gjumi . Sallon me kuzhin , ballkon banjo ka hapsir te gjelbrume perpara parking rrugor te mjaftushum qasje ne rrug krysore dokumentacjon i rregullt bartja e pornes behet permes fletesposeduse ne kataster, Qmimi 74.500 pa mobile.

Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim