Banesa ne "Bregun e Diellit" te banesat e bardha

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 06 Shk 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne "Bregun e Diellit" te banesat e bardha , banesa eshte ne katin e trete me siperfaqe prej 65m2 , ka sallon, kuzhine te vecante , dhome gjumi , banjo , ballkon.Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja.Cmimi eshte 53.000 euro. Na kontaktoni ne nr.:044 518 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim