Banesa ne "Mati 1 " 84m2 , 49000

Shitet nga: Besim 03 Gsh 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin 7
Ka dy dhoma gjuma , banjo , sallon dhe kuzhin
Ka nxemje qendrore dhe ballkon
Me ashensor
Uje dhe rrym 24ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim