Banesa ne "Mati 1 " 84m2 , 550euro per m2

Shitet nga: Besim 04 Shk 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e 7
Ka dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo dhe ballkon
Me lift dhe me nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim