Banesa ne "Mati 1 " 84m2 , 550euro per m2

Shitet nga: Besim 11 Shk 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer shkolles"Pavarsia " ka afer qerdhen , gjendet ne katin 7 ka 1 kat permbi , ka lifitin i cili punon me kartel,Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon&kuzhin , banjo dhe ballkon . Per me shum info 044155776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim