Banesa ne "Mati 1 " 84m2 , 550euro per m2

Shitet nga: Besim 12 Shk 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen e spitalit , ka afer shkollen "Pavarsia " , qerdhen dhe shtepin e shendetit . Banesa eshte ne katin 7 ka 1 kat permbi , ka liftin i cili punon me kartel . Banesa ka 84m2 , 2 dhoma gjumi , sallon&kuzhin , banjo dhe ballkon (Nuk jane ne foto te gjitha dhomat )Bej edhe ndrrim ..Qmimi eshte 550e per m2 Per me shum info 044155776 Besimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim