Banesa ne "Mati 1 " 84m2 , 550euro per m2

Shitet nga: Besim 26 Shk 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen e spitalit , ka afer shkollen "Pavarsia " , qerdhen dhe shtepin e shendetit. Banesa eshte ne katin 7 ka 1 kat permbi,ka liftin i cili punon me kartel , ka 2 dhoma gjumi , sallon&kuzhin , banjo dhe ballkon . Per me shum info 044155776 Besimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim