Banesa ne "Ulpiane", mbrapa "Aleances"

Shitet nga: Visari 23 Pri 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne "Ulpiane", mbrapa "Aleances", banesa eshte ne katin e pare me siperfaqe prej 40.5m2 ne dokumente, ka kete renditje:
dhome dite
kuzhine te vecante
banjo dhe
ballkon.
Cmimi eshte 1300 euro per m2.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
+377 (0) 45 40 12 12
+377(0) 44 51 85 50
+381 (0) 38 22 66 78
+377 (0) 44 75 58 59
+386 (0) 49 41 31 58
Kosovë 10000 Prishtina
www.Omega-Ks.com
omegaprishtina@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim