Banesa ne Arberi

Shitet nga: AnEm 11 Nën 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 155 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne ndertimin e ri te Rubin Invest, ne Arberi (Dragodan). Banesa ka siperfaqe prej 155m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe wc. Poashtu banesa ka garazhen dhe podrum me siperfaqe prej 6m2. Banesa shitet me cmim prej 160.000euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim