Banesa ne B. te Diellit te posta e vogel

Shitet nga: Vatra 04 Gsh 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne B. te Diellit te posta e vogel.

Banesa ka 80 m2 kati i 5. Banesa ka 2 dhoma te gjumit, sallon dhe kuzhine, banjo, ballkon.

Çmimi eshte 800 euro per m2.

Kontakt: tel- 044 202 205 (viber) ,045 544 007 (viber), 049 794 794 (viber)
email: ksvatra@gmail.com
Më tepër në: www.vatra-ks.net ose në facebook: Vatra e Kosovës. Ju mirëpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim