Banesa ne B.Diellit II

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 09 Dhj 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit II
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa dy dhomshe ne Bregun e Diellit II .
Banesa gjendet katin e dyte posedon 64 m2 neto dhe perfshine:
1. Dhomen e pritjes,
2. Dhomen e gjumit,
3. Kuzhinen,
4. Banjo
5. Depon dhe
6. Terracen
Çmimi:59.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim