Banesa ne B.Diellit te banesat e bardha

Shitet nga: Gent 22 Shk 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne B.Diellit te banesat e bardha kati i dyte.Banesa posedon sallon me ballkon,kuzhin me trepezari,shpajz,banjo dhe koridor eshte shume funksionale ne kuadrature nuk eshte e futur ballkoni.Cmimi eshte 42000.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim