Banesa ne B.Diellit te banesat e bardha

Shitet nga: Xhema 28 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Bregun e diellit afer shkolles fillore Iliria,64 m2,kati perdhese e renovuar teresisht,dhe eshte e pershtatshme per veprimtari te ndryshme afariste,me hyrje te veqant,ka hapsire gjelbruese dhe parking.
Banesa ka kete renditje:
Dhome dite me kuzhine
2 dhoma gjumi
Banjo
Shpajz
Dy ballkone

Te interesuarit te lajmrohen ne numrin 049411645
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim