Banesa ne B.diellit afer SHF " ILIRIA"

Shitet nga: Xhemajl 16 Pri 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit 2(banesat e bardha)
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Bregun e diellit (banesat e bardha) kati perdhese e renovuar teresisht( me ngrohje qendrore),e pershtatshme edhe per veprimtari afariste,ka hyrje te veqant me parking te mjafueshem dhe hapsire gjelbruese.
Renditja e baneses eshte:
Dh.dite me kuzhine,2 Dh gjumi,2 ballkone,shpajz dhe Banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim