Banesa ne Breg Diell

Shitet nga: ERONA shpk 22 Qer 01:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Breg Diell
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banese ne Breg Diellit. te banesat e hinta,saksisht te blloku i 5,Banesa eshte ne katin 4 me siperfaqe 60m2,Banesa eshte rinovu,eshte e pa mobilume,ka nxemje qendrore,internet,kanalizim,uje dhe rryme 24ore,Banesa gjendet ne nje vend mjaft te qete,ka afer shkollen,ka park,etj.
banesa posedon kete renditje:

1 Kuzhine
1 Sallon
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terras

Qmimi sipas marrveshjes


Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim