Banesa ne Breg Dillit Banesat e Kuqe

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Breg Dillit ( Banesat e Kuqe ) 84m2 Neto Kurse Bruto Banese i ka 90m2(pasi qe eshte zgjeruar) + podrum, ne dokumente jane 84m2 pa e perfshire podrumin, ka 2 dhoma te fjetjes, 1 trapezari, 1 dhome te pritjes, 1 kuzhine, 1 banjo +wc, 1 wc tjeter, 1 balkon, si dhe podrumi kati i 4.


Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim