Banesa ne Breg Dillit Banesat e Standar

Shitet nga: Agjensioni Future Invest 05 Gsh 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Breg Dillit te Banesat e Standartit kati i 5 me ashensor qe mirbahet dhe esht 24h ne funskion . siperfaqja 91m2 rendijta , Tri dhoma gjumi , Sallon me kuzhin , ballkon . banjo , wc , shpajz . garazhd per kerr . podrum shum funksionale , lagje mjaft atrakive per te jetuar e sigurt , ngrohja me sistem te kompanis qmimi 99.000

Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim