Banesa ne Breg Dillit Te Banesat e kuqe

Shitet nga: Future Invest 09 Shk 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 65m2 me dokumente por te shfrytezueshme jane 78 m2, ne katin e 3-te, ne Bregun e Diellit tek banesat ekuqe. Banesa ka pozite ideale per jetese, vend i qete dhe ka ne afersi Ambulancen, Qendren Tregtare dhe Shkollen Fillore " Ismail Qemali ".
Banesa ka keto hapesira:
- sallon i madh me terase te madhe
- kuzhina me trapezari me ballkon (kuzhina me mundesi berjes dhome )
- 1 dhome gjumi
- banjo
- koridori dhe nje kthine e vogel.
Cmimi eshte 75.000
Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim