Banesa ne Breg Dillit afer Sh F IQemajli

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Breg Dillit 20 metra nga Shkolla Fillore Ismail Qemajli nderim i ri objekti i Ontexit kati perdhez siperfqaja 90m2 rendijta shum Funksionale , Sallon me kuzhin me Dalje ne Ballkon. Hapsira e koridorit , Wc , Banjo ,dhe Dy dhoma Gjumi dokomentacjon i rregullt qmimi 1250 per m2.

Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim