Banesa ne Breg te Diellit

Shitet nga: Fisnik 04 Dhj 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit II, rr. Rifat Berisha
Sipërfaqe: 63.71 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Breg te Diellit-Banesat e Bardha (Ndertimi i vjeter) 63.71 m2. Kati i 3-te / e Renovuar teresisht dhe mobiluar.
Banesa Posedon:
1 Sallon
1 Kuzhine dhe Trepezari
1 Dhome Gjumi
1 Shpajz
1 Banjo
1 Ballkon
Info: 044116708
049116708
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim