Banesa ne Breg te Diellit 110 m

Shitet nga: Zgjidhja 29 Pri 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera dhe shitet banesa 110 m2 ne bregun e diellit.
Banesa pra gjindet ne breg te diellit afer qendres tregtare "Bregu i
diellit" me saktesisht ne adresen
Mehmet Gradica 5 /16. ( ka tri dhoma gjumi, sallon, kuzhine,banjo &
wc)
Per cmim munde te bisedojme per dy variantat e mundshme. (500 Euro qiraja/150.000 Euro -shitja)
Kati i 5-te.
Siq do ta shihni vete ne foto banesa eshte e renovuar me sistem te ri
te ujesjellesit dhe kanalizimit, e lyer dhe e mobiluar.
disponon me deponues te ujit dhe hidrofor pra furnizon me uje pa nderprere.


RealEstate-Patundshmëri
Zgjidhja
045/558-533
049/313-444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim