Banesa ne Breg te Diellit Xhambazet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 09 Gsh 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit-Xhambazet
Sipërfaqe: 44 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Bregun e Diellit tek Xhambazet me siperfaqe prej 44m2 dhe gjindet ne katin e IV.Banesa ka kuzhinen,2 dhoma,korridorin,banjon,ballkonin.Banesa eshte e regjistruar ne kadaster.Çmimi:46.000 euro i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim