Banesa ne Breg te Diellit

Shitet nga: Vatra 04 Gsh 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet përball rrugës se re afër postes se vogël
Kati i dyte,banesa ka 2 dhoma gjumi ,sallon ,kuzhine + trapezari,1 banjo dhe 1 wc
Ka tërrasën sikurse edhe podrumin prej 14m2
100.000€ Banesa ka 84 m2

Kontakt: tel- 044 202 205 (viber) ,045 544 007 (viber), 049 794 794 (viber)
email: ksvatra@gmail.com
Më tepër në: www.vatra-ks.net ose në facebook: Vatra e Kosovës. Ju mirëpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim