Banesa ne Bregun e Diellit ,siperfaqe 63m2

Shitet nga: Azem Ajeti 27 Jan 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen "Bregu i Dielit II lam", te banesat e bardha ne katin e IV(4) ME siperfaqe prej 63m2 (metra katror) , ku hyjn : Salloni , kuzhina , 1dhomë,banjo ,koridori dhe ballkoni .
Qmimi:900 (e) m2

Faleminderit !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim