Banesa ne Bregun e Diellit, te banesat e bardha

Shitet nga: tomorr shehu 25 Gsh 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa luksoze ne lagjen Mati1 te banesat e bardha.
Banesa eshte ndërtim i ri, me leje ndërtimi dhe me dokumentacion të plotë.
Përkthim-bartje të menjëhershme të pronës në emër të blerësit.
Banesë është në madhësi prej 200 m2 dhe përbëhet nga:
Dhomë e qëndrimit ditor
Kuzhina
Tryezari
4 dhoma të gjumit
2 banjë (njëra në dhomën kryesore të fjetjes)
1 WC për mysafir
Korridoret e mëdha
Ballkon në dhomën e ditës
Ballkon në dhomat e fjetjes
Banesa eshte plotësisht e përfunduar dhe e banueshme
Çmimi i shitjes është shumë i volitshëm.
Të gjithë të interesuarit të lajmërohen në numrin e telefonit:
049-179-789
Shitja bëhet direkt nga pronari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim