Banesa ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Agjencioni Ylli 17 Pri 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 79 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon.
Banesa gjendet ne katin e dyte dhe ka 80 m2.
Banesa shitet komplet e mobiluar dhe është e renovuar komplet.

Cmimi: 95.000 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim