Banesa ne Bregun e Diellit

Shitet nga: ERONA shpk 21 Qer 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 33.5 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Breg Diell,rruga Enver Maloku banesa ka siperfaqe 33.5m2.Banesa posedon te gjitha kushtet e banimit ka nxemje qendrore Po ashtu ka 24 ore uje,rryme,wifi etj.dhe eshte ne nje vend te qete.

Qmimi 35 000euro i diskutueshem

Banesa posedon:

1 Sallon me kuzhin
1 Banjo

Per me shume Info na kontakto ne keta nr:
+38649618848
+38649394111
Ose ne Email amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim