Banesa ne Bregun e Diellit 2 Banesat e B

Shitet nga: Mentor 14 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

81 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e cila gjendet ne Bregun e Diellit 2-(BANESAT E BARDHA), ne katin e 4-tet.
•Banesa posedon:
•3 dhoma, •Dy paradhoma,
•Dy ballkona, •Dy banjo,
•Shpajz,
Te gjitha ne gjendje te shfrytezueshme.Banesa eshte rregulluar,ka dritare dhe dyer te plastikes,dere te hyrjes te blinduar (italiane).Kuzhina eshte moderne( ka 3 vite e rregulluar).Te gjitha muret e baneses jane te rrjetizuara (me rrjet) .Pronari i pare me dokumentet komplet.
Kuadrature:80 m²
Çmimi: 81.000€
Bëjmë nderrim të mundshem edhe me shtepi.
Per me shume mund te na kontaktoni edhe permes nr. te telefonit 044/153-587.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim