Banesa ne Bregun e Diellit 2

Shitet nga: Mentor 08 Maj 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu I Diellit 2 rr. Rifat Berisha
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa apo ndërrohet me shtëpi.Gjindet te Banesat e Bardha-Bregu i Diellit 2 në Prishtinë,në bllokun 8/A në katin e 4të.Banesa ka
-2 korridore,
-1 banjo si dhe 1 WC
-1 shpajz (depo)
-2 ballkona (terasa)
-3 dhoma, 2+1 (njera eshte sallon me kuzhine me madhesi 36m²)
Gjithsej eshte 80m² e shfrytezueshme.E renovuar dhe e kompletuar me dokumente (eshte banues qe nga fillimi).
Çmimi: 85.000€.I negociushem, Per kontaktim: 044/153-587 apo me email: menda41@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim