Banesa ne Bregun e Diellit 95 m2 kati 9

Shitet nga: Berisha group 12 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

760 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banes eshte e gateshme per banim
Posedon 3dhoma gjumi
Sallonin me kuzhin
Dy banjo
Dy terasa dhe nje shpajz

Banesa gjindet ne objektin e VG-Construction.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim