Banesa ne Bregun e Diellit AKS AGENCY

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 46 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Bregun e Diellit.
Banea gjendet ne katin e pare te nderteses dhe eshte komplet e mobilura.
Banesa ka pamje te mire dhe eshte e nderuar me kritere te larta ndertimi.
Mobilimi eshte shume i ri dhe fare pak i perdorur.
Qmimi i baneses eshte 43000 euro pak i diskutueshem.
Na kontaktoni ne nr. 045 0903 902 ose ne nr. 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim