Banesa ne Bregun e Diellit S=64m2 - N.SH ..

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

51 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Bregun e Diellit në Prishtinë.
Adresa e banesës është: Bregu i Diellit II, Blloku 42, Kati i V. (Te banesat e bardha).

Banesa ka: sallonë, dhomë të fjetjes, kuzhinë, banjo dhe terasë.
Benesa mund gjithashtu të ndrrohet me një banesë me tri dhoma gjumi në lagjet sikurse: Bregu i Diellit, Dardani, Ulpiane.
Banesa ka çmim shumë të favorshëm
Dokumentacioni i banesës është në rregull, përkthimi bëhet brenda ditës.

Çmimi me të gatshme është 51000 euro.

Ju mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim