Banesa ne Bregun e Diellit ne banesat e Standardit

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 16 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Bregun e Diellit ne banesat e reja te Standardit , banesa eshte ne katin e dyte , me siperfaqe prej 82m2 , ka sallon me kuzhine , dy dhoma gjumi , 2 banjo , ballkon. Banesa gjithashtu posedon garazh dhe podrum. Posedon ngrohje qendrore dhe sistem te ujit te ngrohte 24 ore. Cmimi eshte 69.500€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim